Manipulant depozit

Bukarest Airport - Otopeni Cu normă întreagă

Descrierea postului

Cu 27 de locatii detinute de companie in Europa si in strainatate, compania de expediere Karl Heinz Dietrich GmbH & Co. KG acopera intregul portofoliu al industriei logistice. Angajatii nostrii sunt experti in logistica depozitelor, transportul pe camioane si pe calea ferata, transportul aerian si maritim si au un know-how extins in domeniul serviciilor cu valoare adaugata.

Desi mutam marfuri pe tot globul, nu ne pierdem niciodata din vedere radacinile. Compania de expeditie  KHD este o afacere de familie infiintata in 1945, astazi functionand in intreaga lume si avand o retea globala mare.

Suntem entuziasti, perseverenti, ambitiosi si muncitori. Ne dezvoltam si evoluam impreuna!

Cautam colegi noi pentru a ne consolida filialele KHD din Brasov, Otopeni, Sibiu si Timisoara.

Responsabilitati

Sustinere activitate depozit, descarcarea marfurilor, manipularea acestora in depozit si pregatirea in vederea expedierii catre client.

Experienta profesionala

Studii generale finalizate Persoana responsabila si dinamica Experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj Bune abilitati de comunicare, ascultare activa si interrelationala Munca in echipa Utilizarea unui echipament electronic de scanare marfa constituie avantaj

Informatii privind cererea

O slujba variata intr-o industrie interesanta, diversa si dinamica.

Stabilitate si siguranta.

Posibilitati de dezvoltare personala.

Pachet salarial atractiv.

Daca simti ca te-ai regasit in aceasta descriere, asteptam CV-UL tau pe email la:

Mai multe detalii puteti obtine la urmatoarele numere de telefon:

BRASOV : 0733.509.285

Otopeni/Ilfov: 021/203.00.12

Sibiu :0269/501.014

Timisoara: 0723.217.710