ELECTRICIAN de intretinere si reparatii

Bukarest Airport - Otopeni Cu normă întreagă

Descrierea postului

Cu 27 de locatii detinute de companie in Europa si in strainatate, compania de expediere Karl Heinz Dietrich GmbH & Co. KG acopera intregul portofoliu al industriei logistice. Angajatii nostrii sunt experti in logistica depozitelor, transportul pe camioane si pe calea ferata, transportul aerian si maritim si au un know-how extins in domeniul serviciilor cu valoare adaugata.

Desi mutam marfuri pe tot globul, nu ne pierdem niciodata din vedere radacinile. Compania de expeditie  KHD este o afacere de familie infiintata in 1945, astazi functionand in intreaga lume si avand o retea globala mare.

Suntem entuziasti, perseverenti, ambitiosi si muncitori. Ne dezvoltam si evoluam impreuna!

Cautam colegi noi pentru a ne consolida filialele KHD din Brasov, Otopeni, Sibiu si Timisoara.

Responsabilitati

Sustinere activitate depozit (intretinere si reparatii - parte electrica).

Experienta profesionala

Studii medii finalizate(liceul) Persoana  responsabila si dinamica Experienta minim 1 an Bune abilitati de comunicare, ascultare activa si interrelationala Munca in echipa

Informatii privind cererea

O slujba variata intr-o industrie interesanta, diversa si dinamica.

Stabilitate si siguranta.

Posibilitati de dezvoltare personala.

Pachet salarial atractiv.

Daca simti ca te-ai regasit in aceasta descriere, asteptam CV-UL tau pe email la:

Mai multe detalii puteti obtine la urmatoarele numere de telefon:

Otopeni/Ilfov: 021/203.00.12